Skip to content Skip to footer

Aşağıdaki linkten hizmet alan kişilerin yorumlarına ulaşabilirsiniz

https://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_27044_ayfer_summermatter.htm

Google yorumlarından bazılarını aşağıda bulabilirisiniz

Herkese merhaba,

Ayfer Hanım ile tanışmak hayatımın kırılma anıydı diyebilirim. Kendim için yaptığım tek ve en iyi şey seanslara başlamak ve ertelemeden yol almak oldu. Bu süreçte kendinizi güvende hissedeceğiniz, hayatınıza büyük pencereden bakmayı öğrenebileceğiniz, en önemlisi aslında samimiyetine inanabileceğiniz bilir bir kişi ile yol alabilmek sizi istediğiniz o yere ulaştıracaktır. Ayfer Hanım bu doğrultuda herkese tavsiye edebileceğim işini severek yapan güvenilir bir uzmandır. Sağlıklı günler dilerim.

  1. A.

İyi ki yollarımız kesişmiş… İyi ki Ayfer hanımı tanıma, tecrübelerinden ve desteğinden yararlanma fırsatı bulmuşum. 1 yılı aşkın süredir hayat yolculuğumda kendisinin yoluma ışık tutan bakış açısından, uzman görüşünden faydalanmaktayım. Daha önce birçok kez farklı psikolojik danışmanlık tecrübelerinde bulunmuş biri olarak kesinlikle doğru adresin Ayfer Hanım olduğuna karar verdim. Mesleğine saygısı ve özverili çalışmasıyla kendisine hayran kalmamak elde değil. Tereddütsüz tavsiye ediyorum.

  1. Y.

Tam umudumu kesmiş olduğum bir dönemde çok bilinçli ve sakin bir şekilde bana umut oldu Ayfer Hanım. Sihirli değnekle değil, birlikte çalışarak emek vererek… Eğer bunu okuyorsanız hiç düşünmeden Ayfer Hanım la görüşün derim. Sorunlar yok olmayacak belki ama onlarla baş edebilecek bilinçli bir insana dönüşmenizde size yol gösterecektir. Hayattan zevk alarak yaşamak için ertelemeyin. 🙏🏻

R.S.A

Yaklaşık 6 ay boyunca Ayfer Hanımla çalıştım, bugün geldiğim noktadan geriye baktığımda ne kadar yol kat ettiğimi görmek ben çok mutlu ediyor. Sadece problemler üzerine değil günlük hayatta kendi başımada kullanabileceğim yöntemler de öğrendim ve en önemlisi kendimin farkına vardım.

N.R.